POLAtleci

5. Mityng Kwalifikacyjny POZLA 2026 – wyniki (12.09.2026, Sanok)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 30 startów 27 zawodników w 20 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Skok wzwyż K (3 startujących) – wygrała Anna Reut z wynikiem 1.60; Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (3 startujących) – wygrała Patrycja Koza z wynikiem 35.03; 100 m K (2 startujących) – wygrała Julia Bechta z wynikiem 13.01. 28 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

100 m K
  1. 🥇 Julia Bechta13.01
  2. 🥈 Magdalena Turek13.12
100 m M
  1. 🥇 Michał Piasecki12.29
200 m K
  1. 🥇 Emilia Staszewska26.57
  2. 🥈 Aneta Buciak28.55
300 m M
  1. 🥇 Wiktor Ciszewski39.27
  2. 🥈 Fabian Maziarz39.89
400 m K
  1. 🥇 Anastazja Zań1:01.95
400 m M
  1. 🥇 Jakub Durda52.01
600 m K
  1. 🥇 Zuzanna Paczkowska1:54.24
Skok w dal K
  1. 🥇 Zofia Możdżeń4.83
Skok w dal M
  1. 🥇 Filip Rodzinka6.45
Skok wzwyż K
  1. 🥇 Anna Reut1.60
  2. 🥈 Eliza Zajchowska1.50
  3. 🥉 Milena Zagórska1.45
  1. 🥇 Danuta Bartłomowicz10.36
  2. 🥈 Aleksandra Żywiec9.35
  1. 🥇 Joanna Kopera7.87
  1. 🥇 Kacper Mróz11.37
  2. 🥈 Mateusz Wojciechowski9.91
  1. 🥇 Maja Pijanowska22.59
  1. 🥇 Danuta Bartłomowicz23.70
  2. 🥈 Zuzanna Długosz22.86
  1. 🥇 Patrycja Koza35.03
  2. 🥈 Lena Szydłowska24.76
  3. 🥈 Zofia Fugowska24.76
  1. 🥇 Kacper Mróz31.06
  1. 🥇 Franciszek Bieńko43.69
  1. 🥇 Joanna Kopera11.30
  1. 🥇 Norbert Czepiel38.68

100 m K (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Julia Bechta201213.01
2.Magdalena Turek200913.12

100 m M (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Michał Piasecki201212.29

200 m K (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Emilia Staszewska201226.57
2.Aneta Buciak201028.55

300 m M (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Wiktor Ciszewski201139.27
2.Fabian Maziarz201239.89

400 m K (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Anastazja Zań20101:01.95

400 m M (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Jakub Durda200952.01

600 m K (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Zuzanna Paczkowska20131:54.24

Skok w dal K (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Zofia Możdżeń20104.83

Skok w dal M (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Filip Rodzinka20086.45

Skok wzwyż K (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Anna Reut20101.60
2.Eliza Zajchowska20091.50
3.Milena Zagórska20121.45

Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Danuta Bartłomowicz201310.36
2.Aleksandra Żywiec20139.35

Pchnięcie kulą K U18 (3kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Joanna Kopera20097.87

Pchnięcie kulą M U18 (5kg) (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Kacper Mróz201011.37
2.Mateusz Wojciechowski20119.91

Rzut dyskiem K (1kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Maja Pijanowska201022.59

Rzut dyskiem K U14 (0.60kg) (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Danuta Bartłomowicz201323.70
2.Zuzanna Długosz201322.86

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Patrycja Koza201135.03
2.Lena Szydłowska201224.76
2.Zofia Fugowska201224.76

Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Kacper Mróz201031.06

Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Franciszek Bieńko200843.69

Rzut oszczepem K U18 (500) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Joanna Kopera200911.30

Rzut oszczepem M U18 (700) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Norbert Czepiel200938.68
Medaliści, edycje i powiązane rankingi