Mistrzostwa Okręgu LDK! U10,U12,U14 – wyniki (26.09.2026, Słupsk)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 157 startów 139 zawodników w 26 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 1000 m M U14 (13 startujących) – wygrał Marcin Dykier z wynikiem 3:01.04; 600 m K U14 (12 startujących) – wygrała Lena Jasińska z wynikiem 1:48.15; Skok wzwyż K U14 (10 startujących) – wygrała Agata Ciesielska z wynikiem 1.45. 147 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Marcelina Olszewska9.59
- 🥈 Alicja Trzaskuś9.61
- 🥉 Anastazja Marczyńska10.38
- 🥇 Amelia Jankowska8.32
- 🥈 Oliwia Gach8.39
- 🥉 Zuzanna Bielewicz8.48
- 🥇 Patryk Złoch10.01
- 🥈 Mateusz Górecki10.41
- 🥉 Jakub Smętek10.61
- 🥇 Marcel Mikołajczyk8.30
- 🥈 Wojciech Ilnicki8.52
- 🥉 Milan Marcinkiewicz8.55
- 🥇 Lena Jakubowska8.66
- 🥈 Hanna Sianos9.13
- 🥉 Hanna Obroślińska9.25
- 🥇 Wojciech Kamiński9.25
- 🥈 Michał Szewczyk9.36
- 🥉 Oliwier Chamerski9.42
- 🥇 Julia Gajdus58.10
- 🥈 Julia Szwedowska1:00.00
- 🥉 Maria Włodarska1:00.33
- 🥇 Łucja Bąbel50.50
- 🥈 Kornelia Skurtys53.54
- 🥉 Klara Kowalski53.69
- 🥇 Lena Wiśniewska44.39
- 🥈 Zosia Uznańska44.55
- 🥉 Zofia Barca44.79
- 🥇 Franciszek Sobisz52.80
- 🥈 Jakub Smętek1:02.73
- 🥉 Piotr Zieliński1:06.83
- 🥇 Michał Szewczyk53.05
- 🥈 Wojciech Kamiński54.76
- 🥉 Szymon Bresa55.90
- 🥇 Łukasz Kaczmarek43.93
- 🥈 Kacper Bykowski44.17
- 🥉 Wojciech Ilnicki44.73
- 🥇 Nel Szyszka1:58.90
- 🥈 Nadia Chorążewicz1:59.89
- 🥉 Aleksandra Dzik2:07.24
- 🥇 Lena Jasińska1:48.15
- 🥈 Katarzyna Pędzelska1:49.36
- 🥉 Helena Nowicka1:49.57
- 🥇 Grzegorz Dobrowolski1:57.64
- 🥈 Michał Szewczyk1:58.08
- 🥉 Filip Pięta2:00.02
- 🥇 Aleksander Michałejko1:38.32
- 🥈 Wojciech Dykier1:42.20
- 🥉 Stanisław Szustek1:56.72
- 🥇 Dagmara Krysman3:23.55
- 🥈 Alicja Maczyńska3:28.75
- 🥉 Daria Mroziewicz3:36.11
- 🥇 Marcin Dykier3:01.04
- 🥈 Remigiusz Bętkowski3:01.39
- 🥉 Wojciech Kupc3:05.45
- 🥇 Agata Ciesielska1.45
- 🥈 Melania Hebel1.40
- 🥉 Maja Dyśko1.35
- 🥇 Tymoteusz Spiżewski1.40
- 🥈 Kacper Gatz1.15
- 🥈 Kacper Otawa1.15
- 🥇 Maria Matis9.89
- 🥈 Helena Nowicka8.66
- 🥉 Wiktoria Ferens7.57
- 🥇 Jan Szymański7.87
- 🥈 Jan Szok6.23
- 🥇 Łucja Lipińska23.43
- 🥈 Olga Lipińska17.12
- 🥉 Marta Klasa11.07
- 🥇 Zuzanna Bartków29.44
- 🥈 Wiktoria Ferens24.79
- 🥉 Martyna Trendak22.40
- 🥇 Sylwester Pobłocki27.98
- 🥈 Alex Klinkosz26.33
- 🥉 Albert Gillmeister21.66
- 🥇 Kacper Olszyna32.40
- 🥈 Antoni Bernatajtys29.63
- 🥉 Filip Malek27.54
60 m K U10 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcelina Olszewska2017 | AML Słupsk | 9.59 |
| 2. | Alicja Trzaskuś2017 | AML Słupsk | 9.61 |
| 3. | Anastazja Marczyńska2017 | AML Słupsk | 10.38 |
| 4. | Katarzyna Archacka2017 | MKS GALA Gdańsk | 10.66 |
| 5. | Kayla Łuczka2018 | AML Słupsk | 11.12 |
| 6. | Kornelia Kowalska2018 | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 13.45 |
60 m K U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Amelia Jankowska2014 | UKS Jedynka Reda | 8.32 |
| 2. | Oliwia Gach2013 | ULKS Skoczek Pogórze | 8.39 |
| 3. | Zuzanna Bielewicz2013 | LKS Zantyr Sztum | 8.48 |
| 4. | Zuzanna Wiśniewska2013 | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 8.49 |
| 5. | Alicja Grotkowska2013 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 8.51 |
| 6. | Zofia Barca2013 | UKS Jedynka Reda | 8.52 |
| 7. | Melania Hebel2013 | UKS Jedynka Reda | 8.72 |
| 8. | Hania Siemienowicz2013 | ULKS Skoczek Pogórze | 8.81 |
60 m M U10 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patryk Złoch2017 | MKS GALA Gdańsk | 10.01 |
| 2. | Mateusz Górecki2017 | AML Słupsk | 10.41 |
| 3. | Jakub Smętek2018 | LKS Brda Przechlewo | 10.61 |
| 4. | Tomasz Lubecki2018 | AML Słupsk | 11.37 |
60 m M U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcel Mikołajczyk2013 | LKS Zantyr Sztum | 8.30 |
| 2. | Wojciech Ilnicki2013 | ULKS Skoczek Pogórze | 8.52 |
| 3. | Milan Marcinkiewicz2013 | UKS Jedynka Reda | 8.55 |
| 4. | Maciej Bacławski2013 | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 8.56 |
| 5. | Feliks Suder-Maksymowicz2013 | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 8.67 |
| 6. | Antoni Piętka2014 | ULKS Skoczek Pogórze | 8.86 |
| 7. | Tymoteusz Spiżewski2013 | LKS Zantyr Sztum | 9.02 |
60 metrów K U12 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Jakubowska2015 | AML Słupsk | 8.66 |
| 2. | Hanna Sianos2015 | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 9.13 |
| 3. | Hanna Obroślińska2015 | LKS Zantyr Sztum | 9.25 |
| 4. | Weronika Franiewska2016 | MKS GALA Gdańsk | 9.64 |
| 5. | Maria Ostolska2015 | UKS Jedynka Reda | 9.65 |
| 6. | Klara Kowalski2016 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 9.82 |
| 7. | Lena Kowalska2016 | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 9.84 |
60 metrów M U12 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wojciech Kamiński2015 | UKS Jedynka Reda | 9.25 |
| 2. | Michał Szewczyk2016 | UKS Jedynka Reda | 9.36 |
| 3. | Oliwier Chamerski2015 | UKS Atlas Główczyce | 9.42 |
| 4. | Adam Śliwiński2015 | ULKS Skoczek Pogórze | 9.66 |
| 5. | Julian Spiżewski2016 | LKS Zantyr Sztum | 9.89 |
| 6. | Emil Rauchut2016 | MKS GALA Gdańsk | 10.34 |
| 7. | Filip Lewandowski2015 | KKS Sfora Bojano | 10.81 |
| 8. | Aleksander Duda2016 | UKS Jedynka Reda | 11.10 |
300 m K U10 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Gajdus2017 | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 58.10 |
| 2. | Julia Szwedowska2017 | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1:00.00 |
| 3. | Maria Włodarska2018 | KKS Sfora Bojano | 1:00.33 |
300 m K U12 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łucja Bąbel2015 | AML Słupsk | 50.50 |
| 2. | Kornelia Skurtys2015 | UKS Jedynka Reda | 53.54 |
| 3. | Klara Kowalski2016 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 53.69 |
| 4. | Marianna Nowicka2015 | KKS Sfora Bojano | 55.83 |
| 5. | Julia Gdaniec2015 | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 57.04 |
| 6. | Hanna Uznańska2016 | LKS Jantar Ustka | 58.21 |
| 7. | Lena Kowalska2016 | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 58.80 |
300 m K U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Wiśniewska2013 | AML Słupsk | 44.39 |
| 2. | Zosia Uznańska2013 | LKS Jantar Ustka | 44.55 |
| 3. | Zofia Barca2013 | UKS Jedynka Reda | 44.79 |
| 4. | Sandra Bielacka2013 | CMKL Człuchów | 45.30 |
| 5. | Maja Kamienik2013 | AML Słupsk | 46.37 |
| 6. | Aleksandra Skotniewska2013 | ULKS Skoczek Pogórze | 46.98 |
| 7. | Lena Czaja2013 | ULKS Skoczek Pogórze | 47.29 |
| 8. | Nadia Ciszczoń2013 | AML Słupsk | 47.34 |
300 m M U10 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Sobisz2017 | KKS Sfora Bojano | 52.80 |
| 2. | Jakub Smętek2018 | LKS Brda Przechlewo | 1:02.73 |
| 3. | Piotr Zieliński2017 | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1:06.83 |
300 m M U12 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Szewczyk2016 | UKS Jedynka Reda | 53.05 |
| 2. | Wojciech Kamiński2015 | UKS Jedynka Reda | 54.76 |
| 3. | Szymon Bresa2015 | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 55.90 |
| 4. | Aleksander Charęza2015 | LKS Brda Przechlewo | 58.14 |
| 5. | Antoni Dawidowski2015 | KKS Sfora Bojano | 1:00.48 |
| 6. | Ryszard Nowakowski2016 | MKS GALA Gdańsk | 1:03.31 |
| 7. | Igor Weserling2015 | UKS Jedynka Reda | 1:06.06 |
300 m M U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łukasz Kaczmarek2014 | MKS GALA Gdańsk | 43.93 |
| 2. | Kacper Bykowski2014 | Olimpia Osowa Gdańsk | 44.17 |
| 3. | Wojciech Ilnicki2013 | ULKS Skoczek Pogórze | 44.73 |
| 4. | Hubert Dobek2013 | LKS Brda Przechlewo | 45.99 |
| 5. | Antoni Piętka2014 | ULKS Skoczek Pogórze | 48.14 |
| 6. | Natan Niżyński2013 | LKS Brda Przechlewo | 48.88 |
600 m K U12 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nel Szyszka2015 | ULKS Skoczek Pogórze | 1:58.90 |
| 2. | Nadia Chorążewicz2016 | UKS Jedynka Reda | 1:59.89 |
| 3. | Aleksandra Dzik2016 | Olimpia Osowa Gdańsk | 2:07.24 |
| 4. | Maja Gąsiorek2015 | ULKS Skoczek Pogórze | 2:12.00 |
| 5. | Iga Gąsiorek2015 | ULKS Skoczek Pogórze | 2:13.43 |
| 6. | Iga Mazur2015 | KKS Sfora Bojano | 2:19.78 |
600 m K U14 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Jasińska2013 | ULKS Skoczek Pogórze | 1:48.15 |
| 2. | Katarzyna Pędzelska2013 | CMKL Człuchów | 1:49.36 |
| 3. | Helena Nowicka2013 | KKS Sfora Bojano | 1:49.57 |
| 4. | Anna Lubińska2013 | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1:53.57 |
| 5. | Martyna Wysocka2013 | KKS Sfora Bojano | 1:57.28 |
| 6. | Lilianna Kętrzyńska2014 | KKS Sfora Bojano | 1:58.27 |
| 7. | Ewa Raducha2014 | ULKS Skoczek Pogórze | 1:59.81 |
| 8. | Sonia Łuchniak2014 | ULKS Skoczek Pogórze | 2:02.58 |
| 9. | Milena Roszkowska2013 | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 2:03.83 |
| 10. | Hanna Jędrzejak2014 | LKS Jantar Ustka | 2:08.23 |
600 m M U12 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Grzegorz Dobrowolski2015 | MKS GALA Gdańsk | 1:57.64 |
| 2. | Michał Szewczyk2016 | UKS Jedynka Reda | 1:58.08 |
| 3. | Filip Pięta2015 | LKS Zantyr Sztum | 2:00.02 |
| 4. | Maksymilian Sobczyk2016 | ULKS Skoczek Pogórze | 2:06.28 |
| 5. | Tymon Ćwigoń-Szymczak2015 | LKS Jantar Ustka | 2:13.92 |
600 m M U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksander Michałejko2013 | LKS Brda Przechlewo | 1:38.32 |
| 2. | Wojciech Dykier2012 | ULKS Talex-Borysław Borzytuchom | 1:42.20 |
| 3. | Stanisław Szustek2013 | KKS Sfora Bojano | 1:56.72 |
| 4. | Kacper Otawa2014 | ULKS Talex-Borysław Borzytuchom | 2:04.59 |
1000 m K U14 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dagmara Krysman2013 | KKS Sfora Bojano | 3:23.55 |
| 2. | Alicja Maczyńska2013 | KKS Sfora Bojano | 3:28.75 |
| 3. | Daria Mroziewicz2013 | CMKL Człuchów | 3:36.11 |
| 4. | Alicja Bąbel2013 | AML Słupsk | 3:39.57 |
| 5. | Patrycja Lewańczyk2013 | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 3:40.77 |
| 6. | Zuzanna Wylot2014 | CMKL Człuchów | 3:48.52 |
| 7. | Katia Skliarenko2014 | CMKL Człuchów | 3:52.11 |
| 8. | Nikola Szarek2013 | LKS Jantar Ustka | 3:57.56 |
| 9. | Nel Wypchło2014 | LKS Jantar Ustka | 5:46.31 |
1000 m M U14 (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcin Dykier2013 | ULKS Talex-Borysław Borzytuchom | 3:01.04 |
| 2. | Remigiusz Bętkowski2013 | MKS GALA Gdańsk | 3:01.39 |
| 3. | Wojciech Kupc2013 | SKLA Sopot | 3:05.45 |
| 4. | Natan Szarek2013 | LKS Jantar Ustka | 3:18.65 |
| 5. | Wojciech Nickowski2014 | CMKL Człuchów | 3:22.73 |
| 6. | Gustaw Afranowicz2013 | SKLA Sopot | 3:23.41 |
| 7. | Patryk Stryjek2014 | Bojano | 3:28.62 |
| 8. | Wojciech Żak2013 | AML Słupsk | 3:29.35 |
| 9. | Maximilian Bogdan2014 | ULKS Skoczek Pogórze | 3:31.06 |
| 10. | Jakub Adamczyk2014 | LKS Jantar Ustka | 3:33.60 |
Skok wzwyż K U14 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Ciesielska2013 | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1.45 |
| 2. | Melania Hebel2013 | UKS Jedynka Reda | 1.40 |
| 3. | Maja Dyśko2013 | KKS Sfora Bojano | 1.35 |
| 4. | Paulina Gliniecka2013 | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1.30 |
| 4. | Olga Okopińska2014 | LKS Jantar Ustka | 1.30 |
| 4. | Iga Ustowska2013 | AML Słupsk | 1.30 |
| 7. | Helena Nowicka2013 | KKS Sfora Bojano | 1.25 |
| 7. | Lilianna Kętrzyńska2014 | KKS Sfora Bojano | 1.25 |
| 9. | Alicja Maczyńska2013 | KKS Sfora Bojano | 1.20 |
| 9. | Antonia Ługowska2014 | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1.20 |
Skok wzwyż M U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Spiżewski2013 | LKS Zantyr Sztum | 1.40 |
| 2. | Kacper Gatz2014 | ULKS Talex-Borysław Borzytuchom | 1.15 |
| 2. | Kacper Otawa2014 | ULKS Talex-Borysław Borzytuchom | 1.15 |
Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Matis2013 | LKS Jantar Ustka | 9.89 |
| 2. | Helena Nowicka2013 | KKS Sfora Bojano | 8.66 |
| 3. | Wiktoria Ferens2013 | AML Słupsk | 7.57 |
| 4. | Nikola Słomska2013 | LKS Jantar Ustka | 7.35 |
| 5. | Blanka Wojtyło2014 | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 6.63 |
Pchnięcie kulą M U14 (4kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Szymański2014 | AML Słupsk | 7.87 |
| 2. | Jan Szok2013 | UKS Lipusz | 6.23 |
Rzut oszczepem K U12 (400) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łucja Lipińska2015 | UKS Lipusz | 23.43 |
| 2. | Olga Lipińska2016 | UKS Lipusz | 17.12 |
| 3. | Marta Klasa2016 | UKS Lipusz | 11.07 |
Rzut oszczepem K U14 (400) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Bartków2013 | ULKS Talex-Borysław Borzytuchom | 29.44 |
| 2. | Wiktoria Ferens2013 | AML Słupsk | 24.79 |
| 3. | Martyna Trendak2014 | LKS Jantar Ustka | 22.40 |
| 4. | Maja Wojciechowska2014 | KKS Sfora Bojano | 19.30 |
Rzut oszczepem M U12 (400) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Sylwester Pobłocki2016 | UKS Lipusz | 27.98 |
| 2. | Alex Klinkosz2016 | AML Słupsk | 26.33 |
| 3. | Albert Gillmeister2016 | UKS Lipusz | 21.66 |
Rzut oszczepem M U14 (500) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Olszyna2014 | LKS Jantar Ustka | 32.40 |
| 2. | Antoni Bernatajtys2014 | LKS Jantar Ustka | 29.63 |
| 3. | Filip Malek2013 | UKS Lipusz | 27.54 |
| 4. | Jan Szymański2014 | AML Słupsk | 25.60 |
Inne zawody w tym terminie
- Wielobojowe Zakończenie sezonu · Warszawa
- Wielobojowe Zakończenie Sezonu 2026 · Warszawa
- Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wrocławskiego w LA dzieci - XXI PIKNIK LA · Długołęka
- Letnie Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Grup Naborowych LDK! 2026. 6. Mityng Kwalifikacyjny POZLA · Przemyśl
- Otwarte Mistrzostwa Namysłowa w LA w kat.U14 i U16.Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego LZS w kat.U12 · Namysłów
- RK Athletics CUP – Wawerski cykl lekkoatletyczny – czwórbój lekkoatletyczny · Warszawa
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Marcelina Olszewska
- Alicja Trzaskuś
- Anastazja Marczyńska
- Amelia Jankowska
- Oliwia Gach
- Zuzanna Bielewicz
- Patryk Złoch
- Mateusz Górecki
- Jakub Smętek
- Marcel Mikołajczyk
- Wojciech Ilnicki
- Milan Marcinkiewicz
- Lena Jakubowska
- Hanna Sianos
- Hanna Obroślińska
- Wojciech Kamiński
- Michał Szewczyk
- Oliwier Chamerski
- Julia Gajdus
- Julia Szwedowska
- Maria Włodarska
- Łucja Bąbel
- Kornelia Skurtys
- Klara Kowalski
- Lena Wiśniewska
- Zosia Uznańska
- Zofia Barca
- Franciszek Sobisz
- Piotr Zieliński
- Szymon Bresa
- Łukasz Kaczmarek
- Kacper Bykowski
- Nel Szyszka
- Nadia Chorążewicz
- Aleksandra Dzik
- Lena Jasińska
- Katarzyna Pędzelska
- Helena Nowicka
- Grzegorz Dobrowolski
- Filip Pięta
- Aleksander Michałejko
- Wojciech Dykier
- Stanisław Szustek
- Dagmara Krysman
- Alicja Maczyńska
- Daria Mroziewicz
- Marcin Dykier
- Remigiusz Bętkowski
- Wojciech Kupc
- Agata Ciesielska
- Melania Hebel
- Maja Dyśko
- Tymoteusz Spiżewski
- Kacper Gatz
- Kacper Otawa
- Maria Matis
- Wiktoria Ferens
- Jan Szymański
- Jan Szok
- Łucja Lipińska
- Olga Lipińska
- Marta Klasa
- Zuzanna Bartków
- Martyna Trendak
- Sylwester Pobłocki
- Alex Klinkosz
- Albert Gillmeister
- Kacper Olszyna
- Antoni Bernatajtys
- Filip Malek
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- 13. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza · 2026-09-12 · Słupsk
- 11. Memoriał Wiesława Murawskiego · 2026-09-09 · Sztum
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 300 m · 8 lat · dziewczęta
- 300 m · 8 lat · chłopcy
- 60 m · 8 lat · chłopcy
- 300 m · 9 lat · dziewczęta
- 60 m · 9 lat · dziewczęta
- 300 m · 9 lat · chłopcy
- 60 m · 9 lat · chłopcy
- 300 m · 10 lat · dziewczęta
- 600 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 600 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 600 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 1000 m · 13 lat · dziewczęta
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy