Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego 2026 – wyniki (27.09.2026, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 105 startów 88 zawodników w 58 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100 m M (6 startujących) – wygrał Igor Myśków z wynikiem 11.31; 300 m K (6 startujących) – wygrała Nina Gil z wynikiem 42.68; 600 m K (6 startujących) – wygrała Magdalena Smyrda z wynikiem 1:45.45. 72 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Kennedy Saviour11.28
- 🥇 Kacper Tulin11.32
- 🥇 Katarzyna Kaczmarek13.21
- 🥈 Laura Wójcik13.34
- 🥉 Hanna Piwowarska13.67
- 🥇 Igor Myśków11.31
- 🥈 Michał Ławruszko11.51
- 🥉 Michał Grej11.57
- 🥇 Maja Budniak27.25
- 🥇 Patrycja Szczech26.87
- 🥇 Jakub Gajos23.88
- 🥇 Katarzyna Kaczmarek27.12
- 🥇 Bernard Badeński22.90
- 🥇 Barbara Krawiec25.53
- 🥇 Klaudia Cyrankowska27.20
- 🥈 Julia Jarzębowicz29.01
- 🥇 Piotr Uszyński23.32
- 🥈 Franciszek Zwoliński24.04
- 🥇 Nina Gil42.68
- 🥈 Julia Marciniak43.62
- 🥉 Hanna Piwowarska43.76
- 🥇 Szymon Pilichowski36.90
- 🥈 Błażej Krawczak39.19
- 🥇 Jan Tomiczak50.81
- 🥇 Kinga Sawicka54.31
- 🥇 Zofia Świątkowska55.84
- 🥈 Natalia Bielawska1:01.35
- 🥇 Jan Batorski53.52
- 🥈 Igor Żarłok1:00.53
- 🥇 Benedykt Paul1:27.59
- 🥇 Martyna Krawczyk1:47.28
- 🥇 Magdalena Smyrda1:45.45
- 🥈 Nina Bogusławska1:46.91
- 🥉 Weronika Ostrowska1:51.97
- 🥇 Kacper Jaryniuk1:41.27
- 🥇 Diyar Aslanca2:02.03
- 🥈 Mikołaj Mikuła2:30.10
- 🥇 Kacper Syguła1:57.38
- 🥇 Ewa Gryboś2:19.30
- 🥈 Lea Sieradzka2:35.40
- 🥇 Ioannis Dimopoulos1:57.83
- 🥈 Robert Celiński2:13.26
- 🥇 Piotr Małecki2:58.27
- 🥇 Michał Brzozowski2:47.97
- 🥇 Mikołaj Surdy2:37.65
- 🥇 Julia Marciniak3:07.41
- 🥈 Klara Spasiuk3:25.12
- 🥉 Zuzanna Fijak3:35.42
- 🥇 Aleksander Panasiuk2:51.86
- 🥈 Michał Mieczysław Acher3:16.01
- 🥇 Franciszek Nowotnik5.86
- 🥇 Blanka Krajewska3.92
- 🥇 Nikolina Dziadak5.20
- 🥈 Pola Grochowska4.63
- 🥇 Witold Lewicki5.63
- 🥈 Miłosz Wtulich5.54
- 🥉 Paweł Kimona5.48
- 🥇 Andrzej Kasprzak1.82
- 🥈 Maksymilian Bryczyński1.60
- 🥇 Adam Jastrzębski3.32
- 🥇 Michał Chernik2.62
- 🥇 Wiktor Olszewski2.82
- 🥇 Krzysztof Klepacki2.62
- 🥇 Adrian Dral18.87
- 🥇 Lena Komarnicka9.72
- 🥇 Oksana Oniszczuk11.18
- 🥇 Dominika Górska14.57
- 🥈 Klara Masłowska9.29
- 🥇 Zofia Franczak12.02
- 🥈 Maja Luśnia10.68
- 🥉 Natalia Wajer10.33
- 🥇 Jan Zmudziński15.19
- 🥈 Bruno Szczotka13.80
- 🥉 Wiktor Adamski13.08
- 🥇 Klara Masłowska34.68
- 🥇 Igor Antczak38.03
- 🥇 Joanna Marszelewska48.25
- 🥈 Anna Kicińska47.85
- 🥉 Dominika Górska42.82
- 🥇 Natalia Wajer22.85
- 🥈 Natalia Jendrzejewska22.45
- 🥉 Zofia Franczak20.03
- 🥇 Mateusz Gibaszek51.27
- 🥇 Joanna Marszelewska46.26
- 🥇 Jan Zmudziński42.76
- 🥇 Wiktor Adamski40.98
- 🥈 Bruno Szczotka36.07
- 🥇 Adrian Dral50.71
- 🥇 Jan Newecki40.51
- 🥈 Bartłomiej Piecha29.80
- 🥇 Maja Luśnia29.62
- 🥈 Lena Koniec24.76
- 🥇 Wojciech Sumiński60.69
100 m · UKSM EKIPA BIELACHY KIELCE (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kennedy Saviour1999 | UKSM Ekipa Bielachy Kielce | 11.28 |
100 m · UMLKS PEGAZ OPOCZNO (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Tulin2010 | UMLKS Pegaz Opoczno | 11.32 |
100 m K (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Katarzyna Kaczmarek2010 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 13.21 |
| 2. | Laura Wójcik2012 | KKL Kielce | 13.34 |
| 3. | Hanna Piwowarska2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 13.67 |
| 4. | Julia Jarzębowicz2012 | AKL Ursynów Warszawa | 14.05 |
100 m M (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Igor Myśków2009 | UKS Olimp Kozienice | 11.31 |
| 2. | Michał Ławruszko1996 | AZS UMCS Lublin | 11.51 |
| 3. | Michał Grej2001 | Legia Warszawa | 11.57 |
| 4. | Wojciech Koczkodaj1998 | UKSM Ekipa Bielachy Kielce | 11.69 |
| 5. | Krzysztof Piotrkowicz2008 | RKS Ursus Warszawa | 11.74 |
| 6. | Piotr Uszyński2009 | KS Ciechan Ciechanów | 11.90 |
200 m · KS Ciechan Ciechanów (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 27.25 |
200 m · KS Prefbet-Sonarol Łomża (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patrycja Szczech2010 | KS Prefbet-Sonarol Łomża | 26.87 |
200 m · RLTL GGG Radom (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Gajos2009 | RLTL GGG Radom | 23.88 |
200 m · U18 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Katarzyna Kaczmarek2010 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 27.12 |
200 m · U23 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bernard Badeński2005 | OKS Skra Warszawa | 22.90 |
200 m · UKS VIS SKIERNIEWICE (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Barbara Krawiec2011 | UKS Vis Skierniewice | 25.53 |
200 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klaudia Cyrankowska2010 | OKS Skra Warszawa | 27.20 |
| 2. | Julia Jarzębowicz2012 | AKL Ursynów Warszawa | 29.01 |
200 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Uszyński2009 | KS Ciechan Ciechanów | 23.32 |
| 2. | Franciszek Zwoliński2011 | GKS Wilga Garwolin | 24.04 |
300 m K (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nina Gil2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 42.68 |
| 2. | Julia Marciniak2002 | OKS Skra Warszawa | 43.62 |
| 3. | Hanna Piwowarska2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 43.76 |
| 4. | Maja Król2011 | OKS Skra Warszawa | 45.13 |
| 5. | Aleksandra Więcek2013 | OKS Skra Warszawa | 45.39 |
| 6. | Natalia Rosłon2008 | UKS LA Basket Warszawa | 46.47 |
300 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Pilichowski2007 | KM Aktywni Sochaczew | 36.90 |
| 2. | Błażej Krawczak2013 | UKS Olimp Kozienice | 39.19 |
400 m · UKS DIAMOND ATHLETICS BIAŁOŁĘKA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Tomiczak2011 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 50.81 |
400 m · UMLKS PEGAZ OPOCZNO (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kinga Sawicka2009 | UMLKS Pegaz Opoczno | 54.31 |
400 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Świątkowska1998 | KS Lemiesz Team Warszawa | 55.84 |
| 2. | Natalia Bielawska2008 | MKS Polonia Warszawa | 1:01.35 |
400 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Batorski2010 | UMLKS Pegaz Opoczno | 53.52 |
| 2. | Igor Żarłok2010 | RKS Ursus Warszawa | 1:00.53 |
600 m · UKS 48 WARSZAWA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Benedykt Paul2010 | UKS 48 Warszawa | 1:27.59 |
600 m · UKS KOKIS KOLNO (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Martyna Krawczyk2009 | UKS KOKiS Kolno | 1:47.28 |
600 m K (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Magdalena Smyrda2011 | RLTL GGG Radom | 1:45.45 |
| 2. | Nina Bogusławska2012 | UKS 48 Warszawa | 1:46.91 |
| 3. | Weronika Ostrowska2011 | KS Ciechan Ciechanów | 1:51.97 |
| 4. | Zuzanna Kramarska2012 | OKS Skra Warszawa | 1:55.36 |
| 5. | Zofia Andrzejewska2012 | UKS Falenica Warszawa | 1:55.41 |
| 6. | Natalia Wawrzyńczak2011 | OKS Skra Warszawa | 1:55.60 |
600 m M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Jaryniuk2012 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 1:41.27 |
800 m · GTT Diament Gniezno (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Diyar Aslanca2008 | GTT Diament Gniezno | 2:02.03 |
| 2. | Mikołaj Mikuła2008 | GTT Diament Gniezno | 2:30.10 |
800 m · OKS Skra Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Syguła2011 | OKS Skra Warszawa | 1:57.38 |
800 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ewa Gryboś1990 | MKS Polonia Warszawa | 2:19.30 |
| 2. | Lea Sieradzka2012 | UKS 48 Warszawa | 2:35.40 |
800 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ioannis Dimopoulos2009 | GREECE | 1:57.83 |
| 2. | Robert Celiński1973 | KS AZS AWF Warszawa | 2:13.26 |
1000 m · KS Lemiesz Team Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Małecki1981 | KS Lemiesz Team Warszawa | 2:58.27 |
1000 m · MKS Agros Chełm (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Brzozowski2010 | MKS Agros Chełm | 2:47.97 |
1000 m · STS Skarżysko-Kamienna (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mikołaj Surdy2010 | STS Skarżysko-Kamienna | 2:37.65 |
1000 m K (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Marciniak2002 | OKS Skra Warszawa | 3:07.41 |
| 2. | Klara Spasiuk2011 | RK Athletics Warszawa | 3:25.12 |
| 3. | Zuzanna Fijak2012 | UKS LA Basket Warszawa | 3:35.42 |
1000 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksander Panasiuk2011 | MKS Żak Biała Podlaska | 2:51.86 |
| 2. | Michał Mieczysław Acher2012 | UKS Melo Błonie | 3:16.01 |
skok w dal · RKS Ursus Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Nowotnik2009 | RKS Ursus Warszawa | 5.86 |
skok w dal · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Blanka Krajewska2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 3.92 |
Skok w dal K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikolina Dziadak2003 | KS AZS AWF Warszawa | 5.20 |
| 2. | Pola Grochowska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 4.63 |
Skok w dal M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Witold Lewicki2008 | UKS Melo Błonie | 5.63 |
| 2. | Miłosz Wtulich2006 | KS Ciechan Ciechanów | 5.54 |
| 3. | Paweł Kimona2009 | KS Ciechan Ciechanów | 5.48 |
Skok wzwyż M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Andrzej Kasprzak1986 | KS Lemiesz Team Warszawa | 1.82 |
| 2. | Maksymilian Bryczyński2012 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 1.60 |
skok o tyczce · SKS Feniks Siedlce (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Jastrzębski2011 | SKS Feniks Siedlce | 3.32 |
skok o tyczce · U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Chernik2013 | SKS Feniks Siedlce | 2.62 |
skok o tyczce · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Olszewski2011 | SKS Feniks Siedlce | 2.82 |
Skok o tyczce M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Klepacki2013 | SKS Feniks Siedlce | 2.62 |
pchnięcie kulą · CWKS Resovia Rzeszów (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adrian Dral2009 | CWKS Resovia Rzeszów | 18.87 |
pchnięcie kulą · KS AZS AWF Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Komarnicka2007 | KS AZS AWF Warszawa | 9.72 |
pchnięcie kulą · U18 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oksana Oniszczuk2009 | KS Podlasie Białystok | 11.18 |
Pchnięcie kulą K (4kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominika Górska2008 | KS Podlasie Białystok | 14.57 |
| 2. | Klara Masłowska2010 | KS Podlasie Białystok | 9.29 |
Pchnięcie kulą K U18 (3kg) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Franczak2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 12.02 |
| 2. | Maja Luśnia2009 | GKS Wilga Garwolin | 10.68 |
| 3. | Natalia Wajer2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 10.33 |
| 4. | Natalia Jendrzejewska2012 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 9.94 |
Pchnięcie kulą M U18 (5kg) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Zmudziński2012 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 15.19 |
| 2. | Bruno Szczotka2010 | KS Podlasie Białystok | 13.80 |
| 3. | Wiktor Adamski2010 | KS Podlasie Białystok | 13.08 |
| 4. | Igor Antczak2013 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 10.21 |
rzut dyskiem · KS Podlasie Białystok (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klara Masłowska2010 | KS Podlasie Białystok | 34.68 |
rzut dyskiem · LUKS Start Nakło nad Notecią (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Igor Antczak2013 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 38.03 |
Rzut dyskiem K (1kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Marszelewska2004 | KS AZS UWM Olsztyn | 48.25 |
| 2. | Anna Kicińska2005 | AZS UMCS Lublin | 47.85 |
| 3. | Dominika Górska2008 | KS Podlasie Białystok | 42.82 |
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Wajer2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 22.85 |
| 2. | Natalia Jendrzejewska2012 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 22.45 |
| 3. | Zofia Franczak2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 20.03 |
Rzut dyskiem M (2kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Gibaszek1997 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 51.27 |
Rzut dyskiem M U16 (1kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Marszelewska2004 | KS AZS UWM Olsztyn | 46.26 |
Rzut dyskiem M U16 (1kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Zmudziński2012 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 42.76 |
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Adamski2010 | KS Podlasie Białystok | 40.98 |
| 2. | Bruno Szczotka2010 | KS Podlasie Białystok | 36.07 |
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adrian Dral2009 | CWKS Resovia Rzeszów | 50.71 |
rzut oszczepem · AKL Ursynów Warszawa (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Newecki2011 | AKL Ursynów Warszawa | 40.51 |
| 2. | Bartłomiej Piecha2012 | AKL Ursynów Warszawa | 29.80 |
Rzut oszczepem K U18 (500) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Luśnia2009 | GKS Wilga Garwolin | 29.62 |
| 2. | Lena Koniec2012 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 24.76 |
Rzut oszczepem M (800) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wojciech Sumiński1994 | KS AZS AWF Warszawa | 60.69 |
Inne zawody w tym terminie
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego · Warszawa
- JESIENNE ZAWODY DLA DZIECI · Warszawa
- Jesienne zawody dla dzieci (WMOZLA) · Warszawa
- Jesienne zawody dla dzieci · Warszawa
- Great Kids - Edycja jesienna · Wrocław
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Kennedy Saviour
- Kacper Tulin
- Katarzyna Kaczmarek
- Laura Wójcik
- Hanna Piwowarska
- Igor Myśków
- Michał Ławruszko
- Michał Grej
- Maja Budniak
- Patrycja Szczech
- Jakub Gajos
- Bernard Badeński
- Barbara Krawiec
- Klaudia Cyrankowska
- Julia Jarzębowicz
- Piotr Uszyński
- Franciszek Zwoliński
- Nina Gil
- Julia Marciniak
- Szymon Pilichowski
- Błażej Krawczak
- Jan Tomiczak
- Kinga Sawicka
- Zofia Świątkowska
- Natalia Bielawska
- Jan Batorski
- Igor Żarłok
- Benedykt Paul
- Martyna Krawczyk
- Magdalena Smyrda
- Nina Bogusławska
- Weronika Ostrowska
- Kacper Jaryniuk
- Diyar Aslanca
- Mikołaj Mikuła
- Kacper Syguła
- Ewa Gryboś
- Lea Sieradzka
- Ioannis Dimopoulos
- Robert Celiński
- Piotr Małecki
- Michał Brzozowski
- Mikołaj Surdy
- Klara Spasiuk
- Zuzanna Fijak
- Aleksander Panasiuk
- Michał Mieczysław Acher
- Franciszek Nowotnik
- Blanka Krajewska
- Nikolina Dziadak
- Pola Grochowska
- Witold Lewicki
- Miłosz Wtulich
- Paweł Kimona
- Andrzej Kasprzak
- Maksymilian Bryczyński
- Adam Jastrzębski
- Michał Chernik
- Wiktor Olszewski
- Krzysztof Klepacki
- Adrian Dral
- Lena Komarnicka
- Oksana Oniszczuk
- Dominika Górska
- Klara Masłowska
- Zofia Franczak
- Maja Luśnia
- Natalia Wajer
- Jan Zmudziński
- Bruno Szczotka
- Wiktor Adamski
- Igor Antczak
- Joanna Marszelewska
- Anna Kicińska
- Natalia Jendrzejewska
- Mateusz Gibaszek
- Jan Newecki
- Bartłomiej Piecha
- Lena Koniec
- Wojciech Sumiński
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego · 2026-09-27 · Warszawa
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2026 · 2026-09-20 · Warszawa
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej · 2026-09-20 · Warszawa
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2026 (II rzut) · 2026-09-13 · Warszawa
- Mistrzostwa Mazowsza Młodzików (U16) + Polanik Cup (Piotrków, U10/U12) + Mila MCER (Marki) · 2026-09-12 · Ciechanów
- Mistrzostwa Mazowsze U16 2026 · 2026-09-12 · Ciechanów
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna · 2026-09-13 · Warszawa
- 8. Ogólnopolski Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA 2026 · 2026-09-13 · Łódź
- Kolneński Mityng Lekkoatletyczny 2026 · 2026-09-20 · Kolno
- IX Polanik Cup Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny · 2026-09-12 · Piotrków Trybunalski
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 100 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 1000 m · 14 lat · dziewczęta
- 100 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 1000 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 600 m · 14 lat · chłopcy
- 1000 m · 15 lat · dziewczęta
- 100 m · 15 lat · dziewczęta
- 300 m · 15 lat · dziewczęta
- 600 m · 15 lat · dziewczęta
- 1000 m · 15 lat · chłopcy
- 100 m · 15 lat · chłopcy
- 300 m · 15 lat · chłopcy
- 600 m · 15 lat · chłopcy