Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego – wyniki (27.09.2026, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 101 startów 84 zawodników w 49 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100 m M (6 startujących) – wygrał Igor Myśków z wynikiem 11.31; 600 m K (6 startujących) – wygrała Magdalena Smyrda z wynikiem 1:45.45; 100 m K (5 startujących) – wygrała Katarzyna Kaczmarek z wynikiem 13.21. 69 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Katarzyna Kaczmarek13.21
- 🥈 Laura Wójcik13.34
- 🥉 Maja Król13.65
- 🥇 Igor Myśków11.31
- 🥈 Michał Ławruszko11.51
- 🥉 Michał Grej11.57
- 🥇 Justyna Jelska26.33
- 🥇 Klaudia Cyrankowska27.20
- 🥈 Lena Budnik27.91
- 🥉 Julia Jarzębowicz29.01
- 🥇 Piotr Uszyński23.32
- 🥈 Stanisław Zieliński23.64
- 🥉 Franciszek Zwoliński24.04
- 🥇 Nina Gil42.68
- 🥈 Julia Marciniak43.62
- 🥉 Hanna Piwowarska43.76
- 🥇 Szymon Pilichowski36.90
- 🥈 Błażej Krawczak39.19
- 🥇 Justyna Jelska55.94
- 🥇 Kacper Tulin52.64
- 🥇 Zofia Świątkowska55.84
- 🥈 Natalia Bielawska1:01.35
- 🥇 Jan Batorski53.52
- 🥈 Igor Żarłok1:00.53
- 🥇 Bartosz Kosmowski1:24.18
- 🥇 Leon Gampel1:47.14
- 🥈 Julius Jedliński1:52.67
- 🥇 Magdalena Smyrda1:45.45
- 🥈 Nina Bogusławska1:46.91
- 🥉 Weronika Ostrowska1:51.97
- 🥇 Kacper Jaryniuk1:41.27
- 🥇 Jakub Loba1:58.22
- 🥈 Kacper Gracz2:11.72
- 🥇 Weronika Przeździecka2:15.34
- 🥇 Ewa Gryboś2:19.30
- 🥈 Lea Sieradzka2:35.40
- 🥇 Ioannis Dimopoulos1:57.83
- 🥈 Robert Celiński2:13.26
- 🥇 Martyna Krawczyńska2:42.39
- 🥇 Adam Lutoborski2:46.58
- 🥇 Zuzanna Konieczny3:05.62
- 🥇 Jerzy Golec2:44.82
- 🥈 Aleks Pinkowski2:59.23
- 🥇 Ignacy Sadłoń2:38.06
- 🥇 Bartosz Łabęcki2:47.48
- 🥇 Julia Marciniak3:07.41
- 🥈 Klara Spasiuk3:25.12
- 🥉 Zuzanna Fijak3:35.42
- 🥇 Aleksander Panasiuk2:51.86
- 🥈 Michał Mieczysław Acher3:16.01
- 🥇 Mikołaj Osuch4.57
- 🥇 Nikolina Dziadak5.20
- 🥈 Pola Grochowska4.63
- 🥇 Witold Lewicki5.63
- 🥈 Miłosz Wtulich5.54
- 🥉 Paweł Kimona5.48
- 🥇 Kinga Patecka1.40
- 🥇 Andrzej Kasprzak1.82
- 🥈 Maksymilian Bryczyński1.60
- 🥇 Krzysztof Klepacki2.62
- 🥇 Daria Skowrońska10.26
- 🥇 Anna Kicińska14.61
- 🥈 Dominika Górska14.57
- 🥉 Klara Masłowska9.29
- 🥇 Zofia Franczak12.02
- 🥈 Maja Luśnia10.68
- 🥉 Natalia Wajer10.33
- 🥇 Jan Zmudziński15.19
- 🥈 Bruno Szczotka13.80
- 🥉 Wiktor Adamski13.08
- 🥇 Oksana Oniszczuk34.97
- 🥇 Joanna Marszelewska48.25
- 🥈 Anna Kicińska47.85
- 🥉 Dominika Górska42.82
- 🥇 Natalia Wajer22.85
- 🥈 Natalia Jendrzejewska22.45
- 🥉 Zofia Franczak20.03
- 🥇 Mateusz Gibaszek51.27
- 🥇 Joanna Marszelewska46.26
- 🥇 Jan Zmudziński42.76
- 🥇 Wiktor Adamski40.98
- 🥈 Bruno Szczotka36.07
- 🥇 Adrian Dral50.71
- 🥇 Lena Komarnicka28.11
- 🥇 Daria Skowrońska29.83
- 🥇 Maja Luśnia29.62
- 🥈 Lena Koniec24.76
- 🥇 Wojciech Sumiński60.69
100 m K (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Katarzyna Kaczmarek2010 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 13.21 |
| 2. | Laura Wójcik2012 | KKL Kielce | 13.34 |
| 3. | Maja Król2011 | OKS Skra Warszawa | 13.65 |
| 4. | Hanna Piwowarska2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 13.67 |
| 5. | Julia Jarzębowicz2012 | AKL Ursynów Warszawa | 14.05 |
100 m M (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Igor Myśków2009 | UKS Olimp Kozienice | 11.31 |
| 2. | Michał Ławruszko1996 | AZS UMCS Lublin | 11.51 |
| 3. | Michał Grej2001 | Legia Warszawa | 11.57 |
| 4. | Wojciech Koczkodaj1998 | UKSM Ekipa Bielachy Kielce | 11.69 |
| 5. | Krzysztof Piotrkowicz2008 | RKS Ursus Warszawa | 11.74 |
| 6. | Piotr Uszyński2009 | KS Ciechan Ciechanów | 11.90 |
200 m · KS Prefbet-Sonarol Łomża (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Justyna Jelska1999 | KS Prefbet-Sonarol Łomża | 26.33 |
200 m K (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klaudia Cyrankowska2010 | OKS Skra Warszawa | 27.20 |
| 2. | Lena Budnik2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 27.91 |
| 3. | Julia Jarzębowicz2012 | AKL Ursynów Warszawa | 29.01 |
200 m M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Uszyński2009 | KS Ciechan Ciechanów | 23.32 |
| 2. | Stanisław Zieliński2001 | AKL Ursynów Warszawa | 23.64 |
| 3. | Franciszek Zwoliński2011 | GKS Wilga Garwolin | 24.04 |
300 m K (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nina Gil2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 42.68 |
| 2. | Julia Marciniak2002 | OKS Skra Warszawa | 43.62 |
| 3. | Hanna Piwowarska2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 43.76 |
| 4. | Aleksandra Więcek2013 | OKS Skra Warszawa | 45.39 |
| 5. | Natalia Rosłon2008 | UKS LA Basket Warszawa | 46.47 |
300 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Pilichowski2007 | KM Aktywni Sochaczew | 36.90 |
| 2. | Błażej Krawczak2013 | UKS Olimp Kozienice | 39.19 |
400 m · KS Prefbet-Sonarol Łomża (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Justyna Jelska1999 | KS Prefbet-Sonarol Łomża | 55.94 |
400 m · UMLKS PEGAZ OPOCZNO (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Tulin2010 | UMLKS Pegaz Opoczno | 52.64 |
400 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Świątkowska1998 | KS Lemiesz Team Warszawa | 55.84 |
| 2. | Natalia Bielawska2008 | MKS Polonia Warszawa | 1:01.35 |
400 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Batorski2010 | UMLKS Pegaz Opoczno | 53.52 |
| 2. | Igor Żarłok2010 | RKS Ursus Warszawa | 1:00.53 |
600 m · BKS Wataha Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartosz Kosmowski2010 | BKS Wataha Warszawa | 1:24.18 |
600 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Leon Gampel2012 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 1:47.14 |
| 2. | Julius Jedliński2012 | UKS 48 Warszawa | 1:52.67 |
600 m K (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Magdalena Smyrda2011 | RLTL GGG Radom | 1:45.45 |
| 2. | Nina Bogusławska2012 | UKS 48 Warszawa | 1:46.91 |
| 3. | Weronika Ostrowska2011 | KS Ciechan Ciechanów | 1:51.97 |
| 4. | Zuzanna Kramarska2012 | OKS Skra Warszawa | 1:55.36 |
| 5. | Zofia Andrzejewska2012 | UKS Falenica Warszawa | 1:55.41 |
| 6. | Natalia Wawrzyńczak2011 | OKS Skra Warszawa | 1:55.60 |
600 m M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Jaryniuk2012 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 1:41.27 |
800 m · GTT Diament Gniezno (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Loba2008 | GTT Diament Gniezno | 1:58.22 |
| 2. | Kacper Gracz2011 | GTT Diament Gniezno | 2:11.72 |
800 m · UKS 48 WARSZAWA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Przeździecka2008 | UKS 48 Warszawa | 2:15.34 |
800 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ewa Gryboś1990 | MKS Polonia Warszawa | 2:19.30 |
| 2. | Lea Sieradzka2012 | UKS 48 Warszawa | 2:35.40 |
800 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ioannis Dimopoulos2009 | GREECE | 1:57.83 |
| 2. | Robert Celiński1973 | KS AZS AWF Warszawa | 2:13.26 |
1000 m · KS Prefbet-Sonarol Łomża (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Martyna Krawczyńska2004 | KS Prefbet-Sonarol Łomża | 2:42.39 |
1000 m · LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Lutoborski2008 | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2:46.58 |
1000 m · OKS Skra Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Konieczny2009 | OKS Skra Warszawa | 3:05.62 |
1000 m · RKS Ursus Warszawa (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jerzy Golec2007 | RKS Ursus Warszawa | 2:44.82 |
| 2. | Aleks Pinkowski2007 | RKS Ursus Warszawa | 2:59.23 |
1000 m · UKS 48 WARSZAWA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ignacy Sadłoń2010 | UKS 48 Warszawa | 2:38.06 |
1000 m · UKS DIAMOND ATHLETICS BIAŁOŁĘKA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartosz Łabęcki2011 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2:47.48 |
1000 m K (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Marciniak2002 | OKS Skra Warszawa | 3:07.41 |
| 2. | Klara Spasiuk2011 | RK Athletics Warszawa | 3:25.12 |
| 3. | Zuzanna Fijak2012 | UKS LA Basket Warszawa | 3:35.42 |
1000 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksander Panasiuk2011 | MKS Żak Biała Podlaska | 2:51.86 |
| 2. | Michał Mieczysław Acher2012 | UKS Melo Błonie | 3:16.01 |
skok w dal · RKS Ursus Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mikołaj Osuch2008 | RKS Ursus Warszawa | 4.57 |
Skok w dal K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikolina Dziadak2003 | KS AZS AWF Warszawa | 5.20 |
| 2. | Pola Grochowska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 4.63 |
Skok w dal M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Witold Lewicki2008 | UKS Melo Błonie | 5.63 |
| 2. | Miłosz Wtulich2006 | KS Ciechan Ciechanów | 5.54 |
| 3. | Paweł Kimona2009 | KS Ciechan Ciechanów | 5.48 |
skok wzwyż · Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kinga Patecka1989 | Stowarzyszenie Piekielni Warszawa | 1.40 |
Skok wzwyż M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Andrzej Kasprzak1986 | KS Lemiesz Team Warszawa | 1.82 |
| 2. | Maksymilian Bryczyński2012 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 1.60 |
Skok o tyczce M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Klepacki2013 | SKS Feniks Siedlce | 2.62 |
pchnięcie kulą · UKS LA BASKET WARSZAWA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Daria Skowrońska2009 | UKS LA Basket Warszawa | 10.26 |
Pchnięcie kulą K (4kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Kicińska2005 | AZS UMCS Lublin | 14.61 |
| 2. | Dominika Górska2008 | KS Podlasie Białystok | 14.57 |
| 3. | Klara Masłowska2010 | KS Podlasie Białystok | 9.29 |
Pchnięcie kulą K U18 (3kg) (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Franczak2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 12.02 |
| 2. | Maja Luśnia2009 | GKS Wilga Garwolin | 10.68 |
| 3. | Natalia Wajer2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 10.33 |
| 4. | Natalia Jendrzejewska2012 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 9.94 |
| 5. | Weronika Ostrowska2011 | KS Ciechan Ciechanów | 9.22 |
Pchnięcie kulą M U18 (5kg) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Zmudziński2012 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 15.19 |
| 2. | Bruno Szczotka2010 | KS Podlasie Białystok | 13.80 |
| 3. | Wiktor Adamski2010 | KS Podlasie Białystok | 13.08 |
| 4. | Igor Antczak2013 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 10.21 |
rzut dyskiem · KS Podlasie Białystok (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oksana Oniszczuk2009 | KS Podlasie Białystok | 34.97 |
Rzut dyskiem K (1kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Marszelewska2004 | KS AZS UWM Olsztyn | 48.25 |
| 2. | Anna Kicińska2005 | AZS UMCS Lublin | 47.85 |
| 3. | Dominika Górska2008 | KS Podlasie Białystok | 42.82 |
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Wajer2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 22.85 |
| 2. | Natalia Jendrzejewska2012 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 22.45 |
| 3. | Zofia Franczak2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 20.03 |
Rzut dyskiem M (2kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Gibaszek1997 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 51.27 |
Rzut dyskiem M U16 (1kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Marszelewska2004 | KS AZS UWM Olsztyn | 46.26 |
Rzut dyskiem M U16 (1kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Zmudziński2012 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 42.76 |
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Adamski2010 | KS Podlasie Białystok | 40.98 |
| 2. | Bruno Szczotka2010 | KS Podlasie Białystok | 36.07 |
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adrian Dral2009 | CWKS Resovia Rzeszów | 50.71 |
rzut oszczepem · KS AZS AWF Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Komarnicka2007 | KS AZS AWF Warszawa | 28.11 |
rzut oszczepem · UKS LA BASKET WARSZAWA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Daria Skowrońska2009 | UKS LA Basket Warszawa | 29.83 |
Rzut oszczepem K U18 (500) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Luśnia2009 | GKS Wilga Garwolin | 29.62 |
| 2. | Lena Koniec2012 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 24.76 |
Rzut oszczepem M (800) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wojciech Sumiński1994 | KS AZS AWF Warszawa | 60.69 |
Inne zawody w tym terminie
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego 2026 · Warszawa
- JESIENNE ZAWODY DLA DZIECI · Warszawa
- Jesienne zawody dla dzieci (WMOZLA) · Warszawa
- Jesienne zawody dla dzieci · Warszawa
- Great Kids - Edycja jesienna · Wrocław
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Katarzyna Kaczmarek
- Laura Wójcik
- Maja Król
- Igor Myśków
- Michał Ławruszko
- Michał Grej
- Justyna Jelska
- Klaudia Cyrankowska
- Lena Budnik
- Julia Jarzębowicz
- Piotr Uszyński
- Stanisław Zieliński
- Franciszek Zwoliński
- Nina Gil
- Julia Marciniak
- Hanna Piwowarska
- Szymon Pilichowski
- Błażej Krawczak
- Kacper Tulin
- Zofia Świątkowska
- Natalia Bielawska
- Jan Batorski
- Igor Żarłok
- Bartosz Kosmowski
- Leon Gampel
- Julius Jedliński
- Magdalena Smyrda
- Nina Bogusławska
- Weronika Ostrowska
- Kacper Jaryniuk
- Jakub Loba
- Kacper Gracz
- Weronika Przeździecka
- Ewa Gryboś
- Lea Sieradzka
- Ioannis Dimopoulos
- Robert Celiński
- Martyna Krawczyńska
- Adam Lutoborski
- Zuzanna Konieczny
- Jerzy Golec
- Aleks Pinkowski
- Ignacy Sadłoń
- Bartosz Łabęcki
- Klara Spasiuk
- Zuzanna Fijak
- Aleksander Panasiuk
- Michał Mieczysław Acher
- Mikołaj Osuch
- Nikolina Dziadak
- Pola Grochowska
- Witold Lewicki
- Miłosz Wtulich
- Paweł Kimona
- Kinga Patecka
- Andrzej Kasprzak
- Maksymilian Bryczyński
- Krzysztof Klepacki
- Daria Skowrońska
- Anna Kicińska
- Dominika Górska
- Klara Masłowska
- Zofia Franczak
- Maja Luśnia
- Natalia Wajer
- Jan Zmudziński
- Bruno Szczotka
- Wiktor Adamski
- Oksana Oniszczuk
- Joanna Marszelewska
- Natalia Jendrzejewska
- Mateusz Gibaszek
- Adrian Dral
- Lena Komarnicka
- Lena Koniec
- Wojciech Sumiński
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego 2026 · 2026-09-27 · Warszawa
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej · 2026-09-20 · Warszawa
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2026 · 2026-09-20 · Warszawa
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2026 (II rzut) · 2026-09-13 · Warszawa
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna · 2026-09-13 · Warszawa
- Mistrzostwa Mazowsza Młodzików (U16) + Polanik Cup (Piotrków, U10/U12) + Mila MCER (Marki) · 2026-09-12 · Ciechanów
- 8. Ogólnopolski Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA 2026 · 2026-09-13 · Łódź
- 5. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2026 · 2026-09-12 · Lublin
- Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego U16 i U14 2026 · 2026-09-13 · Bydgoszcz
- Kolneński Mityng Lekkoatletyczny 2026 · 2026-09-20 · Kolno
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 100 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 1000 m · 14 lat · dziewczęta
- 100 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 1000 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 600 m · 14 lat · chłopcy
- 1000 m · 15 lat · dziewczęta
- 100 m · 15 lat · dziewczęta
- 300 m · 15 lat · dziewczęta
- 600 m · 15 lat · dziewczęta
- 1000 m · 15 lat · chłopcy
- 100 m · 15 lat · chłopcy
- 300 m · 15 lat · chłopcy
- 600 m · 15 lat · chłopcy