Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego U16 i U14 2026 – wyniki (13.09.2026, Bydgoszcz)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 91 startów 79 zawodników w 31 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (12 startujących) – wygrała Jagoda Trzebuchowska z wynikiem 12.86; Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (8 startujących) – wygrała Anastazja Kwiatkowska z wynikiem 32.51; Rzut dyskiem K U14 (0.60kg) (6 startujących) – wygrała Jagoda Trzebuchowska z wynikiem 41.11. 82 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Iga Augustin13.37
- 🥈 Nina Peplińska14.80
- 🥇 Lena Jóźwiak12.76
- 🥈 Maria Łyszczarz12.98
- 🥉 Kornelia Strzelinska13.14
- 🥇 Aleksander Batkowski13.85
- 🥇 Oliwier Dębecki12.28
- 🥈 Franciszek Kłosowski12.31
- 🥇 Zuzanna Konwińska47.88
- 🥈 Oliwia Szymańska56.77
- 🥉 Hanna Ladzińska57.74
- 🥇 Franciszek Kosiński52.75
- 🥇 Adam Talar45.40
- 🥈 Szymon Jędrzejewski47.40
- 🥇 Martyna Markiewicz2:06.06
- 🥈 Zofia Piasecka2:08.68
- 🥇 Patrycja Wolska1:55.89
- 🥈 Anastasiia Karachentseva1:57.30
- 🥇 Maciej Bartkowski1:56.61
- 🥇 Filip Kania2:57.39
- 🥈 Bogusław Dobek3:07.07
- 🥉 Olaf Krajewski3:39.86
- 🥇 Maksymilian Jankowski15.37
- 🥈 Kacper Waruszewski15.71
- 🥉 Hubert Sajda17.25
- 🥇 Helena Woźniak3.72
- 🥈 Zofia Musiał3.33
- 🥇 Pola Gałązka4.24
- 🥈 Martyna Andrzejewska3.62
- 🥉 Amelia Totoń3.34
- 🥇 Patryk Bajdan4.35
- 🥇 Martyna Andrzejewska1.35
- 🥇 Nataniel Żak1.55
- 🥈 Maciej Filipek1.45
- 🥇 Liliana Wrotniak1.80
- 🥇 Jagoda Trzebuchowska12.86
- 🥈 Blanka Bykowska10.55
- 🥉 Karolina Czarniak9.97
- 🥇 Natalia Wajer10.06
- 🥈 Antonina Ugorska9.24
- 🥇 Aleksander Batkowski7.95
- 🥇 Jagoda Trzebuchowska41.11
- 🥈 Barbara Wyszyńska20.31
- 🥉 Maria Ciołek18.31
- 🥇 Anastazja Kwiatkowska32.51
- 🥈 Alicja Tomczak28.25
- 🥉 Antonina Ugorska27.14
- 🥇 Seweryn Złotowski37.69
- 🥈 Igor Antczak32.40
- 🥉 Arsenij Kuryłenko22.92
- 🥇 Adam Przyżycki36.72
- 🥈 Patryk Sztankowski26.49
- 🥇 Julia Siudzińska34.42
- 🥈 Maria Ciołek31.08
- 🥉 Wisława Wybrańska-Iqbal30.56
- 🥇 Natalia Szkudlarek44.01
- 🥈 Julita Kłosowska35.24
- 🥉 Małgorzata Śniegowska31.57
- 🥇 Maciej Filipek18.36
- 🥇 Oleksandra Hryshko20.44
- 🥈 Zofia Sirant16.51
- 🥇 Paula Wawrzyniak31.03
- 🥈 Wiktoria Nowacka29.28
- 🥉 Natalia Wajer13.91
- 🥇 Igor Przeradzki58.28
- 🥈 Miłosz Szląskiewicz30.57
100 m K U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Augustin2013 | LKS Barcin | 13.37 |
| 2. | Nina Peplińska2013 | LKS Vectra Włocławek | 14.80 |
100 m K U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Jóźwiak2012 | UKS Biniakowski Nakło nad Notecią | 12.76 |
| 2. | Maria Łyszczarz2011 | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 12.98 |
| 3. | Kornelia Strzelinska2012 | BKS Bydgoszcz | 13.14 |
100 m M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksander Batkowski2013 | KSLZS Kruszwica | 13.85 |
100 m M U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwier Dębecki2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 12.28 |
| 2. | Franciszek Kłosowski2010 | MLKS Tucholanka Tuchola | 12.31 |
300 m K U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Konwińska2014 | BCL Olimpic Bydgoszcz | 47.88 |
| 2. | Oliwia Szymańska2013 | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 56.77 |
| 3. | Hanna Ladzińska2014 | UKS Czapla Białe Błota | 57.74 |
300 m M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Kosiński2014 | UKS Czapla Białe Błota | 52.75 |
300 m M U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Talar2012 | MKL Toruń | 45.40 |
| 2. | Szymon Jędrzejewski2012 | LKS Vectra Włocławek | 47.40 |
600 m K U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Martyna Markiewicz2014 | MKS Inowrocław | 2:06.06 |
| 2. | Zofia Piasecka2014 | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2:08.68 |
600 m K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patrycja Wolska2011 | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1:55.89 |
| 2. | Anastasiia Karachentseva2011 | MKL Toruń | 1:57.30 |
600 m M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maciej Bartkowski2014 | ABiC Jabłonowo Pomorskie | 1:56.61 |
1000 m M U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Filip Kania2013 | ABiC Jabłonowo Pomorskie | 2:57.39 |
| 2. | Bogusław Dobek2014 | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 3:07.07 |
| 3. | Olaf Krajewski2014 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 3:39.86 |
110 m pł M U16 (91.4) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maksymilian Jankowski2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 15.37 |
| 2. | Kacper Waruszewski2012 | UKS Czapla Białe Błota | 15.71 |
| 3. | Hubert Sajda2012 | UKS Czapla Białe Błota | 17.25 |
| 4. | Bartosz Spytek2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 17.61 |
Skok w dal K U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Helena Woźniak2014 | UKS Wyspiański Szubin | 3.72 |
| 2. | Zofia Musiał2014 | UKS Biniakowski Nakło nad Notecią | 3.33 |
Skok w dal K U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Gałązka2012 | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 4.24 |
| 2. | Martyna Andrzejewska2012 | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 3.62 |
| 3. | Amelia Totoń2012 | UKS Wyspiański Szubin | 3.34 |
Skok w dal M U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patryk Bajdan2012 | UKS Wyspiański Szubin | 4.35 |
Skok wzwyż K U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Martyna Andrzejewska2012 | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 1.35 |
Skok wzwyż M U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nataniel Żak2011 | GKS Olimpia Grudziądz | 1.55 |
| 2. | Maciej Filipek2011 | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1.45 |
Skok o tyczce K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Liliana Wrotniak2017 | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1.80 |
Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jagoda Trzebuchowska2013 | KSLZS Kruszwica | 12.86 |
| 2. | Blanka Bykowska2013 | UKS Cyprianka | 10.55 |
| 3. | Karolina Czarniak2013 | LKS Vectra Włocławek | 9.97 |
| 4. | Natalia Molenda2014 | KSLZS Kruszwica | 9.88 |
| 5. | Lena Krawczak2013 | KSLZS Kruszwica | 9.61 |
| 6. | Monika Krysztopolska2013 | UKS Cyprianka | 9.06 |
| 7. | Nadia Gutowska2013 | RKS Lech Rypin | 8.84 |
| 8. | Wisława Wybrańska-Iqbal2013 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 8.77 |
| 9. | Laura Becmer2013 | GLKS Cis Cekcyn | 7.52 |
| 10. | Maja Wilandt2014 | UKB Szubin | 6.88 |
Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Wajer2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 10.06 |
| 2. | Antonina Ugorska2012 | KSLZS Kruszwica | 9.24 |
Pchnięcie kulą M U14 (4kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksander Batkowski2013 | KSLZS Kruszwica | 7.95 |
Rzut dyskiem K U14 (0.60kg) (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jagoda Trzebuchowska2013 | KSLZS Kruszwica | 41.11 |
| 2. | Barbara Wyszyńska2013 | UKS Cyprianka | 20.31 |
| 3. | Maria Ciołek2014 | UKS Biniakowski Nakło nad Notecią | 18.31 |
| 4. | Monika Krysztopolska2013 | UKS Cyprianka | 17.84 |
| 5. | Zuzanna Lewandowska2013 | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 14.28 |
| 6. | Zuzanna Kowalska2014 | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 12.63 |
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anastazja Kwiatkowska2011 | UKS Czapla Białe Błota | 32.51 |
| 2. | Alicja Tomczak2011 | UKS Cyprianka | 28.25 |
| 3. | Antonina Ugorska2012 | KSLZS Kruszwica | 27.14 |
| 4. | Zofia Franczak2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 26.59 |
| 5. | Małgorzata Śniegowska2012 | KSLZS Kruszwica | 22.79 |
| 6. | Olga Reimus2012 | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 22.55 |
| 7. | Lena Koniec2012 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 21.44 |
| 8. | Julita Sołtys2011 | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 16.41 |
Rzut dyskiem M U14 (0.75 kg) (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Seweryn Złotowski2013 | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 37.69 |
| 2. | Igor Antczak2013 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 32.40 |
| 3. | Arsenij Kuryłenko2014 | UKS Czapla Białe Błota | 22.92 |
| 4. | Filip Zieliński2014 | UKS Cyprianka | 22.41 |
| 5. | Szymon Dankowski2014 | UKS Biniakowski Nakło nad Notecią | 17.96 |
| 6. | Łukasz Świątek2013 | UKS Biniakowski Nakło nad Notecią | 17.39 |
Rzut dyskiem M U16 (1kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Przyżycki2012 | UKS Czapla Białe Błota | 36.72 |
| 2. | Patryk Sztankowski2012 | UKS Cyprianka | 26.49 |
Rzut młotem K U14 (2kg) (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Siudzińska2013 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 34.42 |
| 2. | Maria Ciołek2014 | UKS Biniakowski Nakło nad Notecią | 31.08 |
| 3. | Wisława Wybrańska-Iqbal2013 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 30.56 |
| 4. | Zuzanna Lewandowska2013 | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 20.76 |
| 5. | Zuzanna Kowalska2014 | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 15.33 |
Rzut młotem K U16 (3kg) (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Szkudlarek2010 | KSLZS Kruszwica | 44.01 |
| 2. | Julita Kłosowska2012 | MKL Toruń | 35.24 |
| 3. | Małgorzata Śniegowska2012 | KSLZS Kruszwica | 31.57 |
| 4. | Lena Budnik2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 31.34 |
| 5. | Aleksandra Śniegowska2011 | KSLZS Kruszwica | 27.26 |
Rzut młotem M U16 (5kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maciej Filipek2011 | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 18.36 |
Rzut oszczepem K U14 (400) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oleksandra Hryshko2013 | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 20.44 |
| 2. | Zofia Sirant2015 | UKS Biniakowski Nakło nad Notecią | 16.51 |
Rzut oszczepem K U16 (500) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Paula Wawrzyniak2012 | KSLZS Kruszwica | 31.03 |
| 2. | Wiktoria Nowacka2012 | MKL Tlen Mogilno | 29.28 |
| 3. | Natalia Wajer2011 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 13.91 |
Rzut oszczepem M U16 (600) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Igor Przeradzki2011 | UKS Cyprianka | 58.28 |
| 2. | Miłosz Szląskiewicz2012 | UKS Cyprianka | 30.57 |
Inne zawody w tym terminie
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2026 (II rzut) · Warszawa
- MITING ATHLETICS KIDS WEEKEND · Lubin
- Mistrzostwa Małopolski U14, Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Młodzików · Kraków
- 8. Ogólnopolski Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA 2026 · Łódź
- 2. Jesienny Mityng Lekkoatletyczny 2026 · Szczecin
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna · Warszawa
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Iga Augustin
- Nina Peplińska
- Lena Jóźwiak
- Maria Łyszczarz
- Kornelia Strzelinska
- Aleksander Batkowski
- Oliwier Dębecki
- Franciszek Kłosowski
- Zuzanna Konwińska
- Oliwia Szymańska
- Hanna Ladzińska
- Franciszek Kosiński
- Adam Talar
- Szymon Jędrzejewski
- Martyna Markiewicz
- Zofia Piasecka
- Patrycja Wolska
- Anastasiia Karachentseva
- Maciej Bartkowski
- Filip Kania
- Bogusław Dobek
- Olaf Krajewski
- Maksymilian Jankowski
- Kacper Waruszewski
- Hubert Sajda
- Helena Woźniak
- Zofia Musiał
- Pola Gałązka
- Martyna Andrzejewska
- Amelia Totoń
- Patryk Bajdan
- Nataniel Żak
- Maciej Filipek
- Liliana Wrotniak
- Jagoda Trzebuchowska
- Blanka Bykowska
- Karolina Czarniak
- Natalia Wajer
- Antonina Ugorska
- Barbara Wyszyńska
- Maria Ciołek
- Anastazja Kwiatkowska
- Alicja Tomczak
- Seweryn Złotowski
- Igor Antczak
- Arsenij Kuryłenko
- Adam Przyżycki
- Patryk Sztankowski
- Julia Siudzińska
- Wisława Wybrańska-Iqbal
- Natalia Szkudlarek
- Julita Kłosowska
- Małgorzata Śniegowska
- Oleksandra Hryshko
- Zofia Sirant
- Paula Wawrzyniak
- Wiktoria Nowacka
- Igor Przeradzki
- Miłosz Szląskiewicz
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego · 2026-09-27 · Warszawa
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego 2026 · 2026-09-27 · Warszawa
- 11. Memoriał Wiesława Murawskiego · 2026-09-09 · Sztum
- Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie 2026 - FINAŁ · 2026-09-19 · Chorzów
- Wielobojowe Zakończenie sezonu · 2026-09-26 · Warszawa
- Wielobojowe Zakończenie Sezonu 2026 · 2026-09-26 · Warszawa
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 100 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 1000 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 100 m · 15 lat · dziewczęta
- 600 m · 15 lat · dziewczęta
- 100 m · 15 lat · chłopcy