POLAtleci

13. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza – wyniki (12.09.2026, Słupsk)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 52 startów 47 zawodników w 28 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Rzut oszczepem M U18 (700)n (6 startujących) – wygrał Jakub Bucewka z wynikiem 58.02; Skok w dal K (5 startujących) – wygrała Amelia Pieczeniak z wynikiem 5.40; Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (5 startujących) – wygrała Lena Turska z wynikiem 42.77. 50 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

100 m M
  1. 🥇 Jakub Dyjas11.20
  2. 🥈 Konrad Trella11.62
  3. 🥉 Robert Burtowy11.72
200 m M
  1. 🥇 Robert Burtowy23.67
300 m K
  1. 🥇 Martyna Kryszewska42.88
  2. 🥈 Łucja Stan44.91
  3. 🥉 Liliana Sekścińska46.81
400 m K
  1. 🥇 Dagmara Konkol1:01.09
600 m M
  1. 🥇 Antoni Staroszczyk1:33.60
1000 m K
  1. 🥇 Klara Śliwińska3:35.38
1500 m K
  1. 🥇 Monika Szymanowicz4:52.11
  1. 🥇 Natalia Baran15.02
  1. 🥇 Jaromir Sobczyński16.70
  1. 🥇 Oliwier Bońkowski17.48
  2. 🥈 Aleks Dyńka50.18
Skok w dal K
  1. 🥇 Amelia Pieczeniak5.40
  2. 🥈 Gabriela Kaszuba4.60
  3. 🥉 Patrycja Danik4.54
Skok wzwyż K
  1. 🥇 Olga Czaja1.46
  2. 🥈 Agata Piotrowska1.41
  1. 🥇 Marcelina Witek-Konofał11.72
  1. 🥇 Magdalena Jaworska10.61
  2. 🥈 Martyna Trendak8.14
  3. 🥉 Helena Nowicka8.00
  1. 🥇 Lena Turska12.57
  1. 🥇 Mateusz Helman16.00
  1. 🥇 Bartosz Prymas9.32
  1. 🥇 Oktawian Wiatr13.22
  2. 🥈 Wiktor Borek10.74
  1. 🥇 Lena Turska42.77
  2. 🥈 Alicja Młynik31.92
  3. 🥉 Lena Lipińska25.78
  1. 🥇 Mateusz Gibaszek52.87
  1. 🥇 Karol Krasucki17.28
  1. 🥇 Franciszek Landowski20.17
  1. 🥇 Adrian Borowicz56.73
  1. 🥇 Hanna Cacko21.31
  1. 🥇 Martyna Werecka40.52
  2. 🥈 Daria Rudzińska28.27
  1. 🥇 Antoni Bernatajtys30.68
  1. 🥇 Nikodem Parchem22.00
  1. 🥇 Jakub Bucewka58.02
  2. 🥈 Hubert Rutkowski48.97
  3. 🥉 Aleksander Gdaniec46.69

100 m M (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Jakub Dyjas200211.20
2.Konrad Trella201211.62
3.Robert Burtowy201011.72

200 m M (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Robert Burtowy201023.67

300 m K (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Martyna Kryszewska201242.88
2.Łucja Stan201244.91
3.Liliana Sekścińska201046.81

400 m K (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Dagmara Konkol20101:01.09

600 m M (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Antoni Staroszczyk20111:33.60

1000 m K (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Klara Śliwińska20133:35.38

1500 m K (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Monika Szymanowicz20004:52.11

100 m pł K U18 (76.2) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Natalia Baran200915.02

110 m pł M U16 (91.4) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Jaromir Sobczyński201116.70

110 m pł M U18 (91.4) (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Oliwier Bońkowski201017.48
2.Aleks Dyńka201050.18

Skok w dal K (5)

MiejsceZawodnikWynik
1.Amelia Pieczeniak20085.40
2.Gabriela Kaszuba20104.60
3.Patrycja Danik20104.54
4.Martyna Bójko20114.38
5.Zofia Zając20123.98

Skok wzwyż K (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Olga Czaja20041.46
2.Agata Piotrowska20121.41

Pchnięcie kulą K (4kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Marcelina Witek-Konofał199511.72

Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (4)

MiejsceZawodnikWynik
1.Magdalena Jaworska201310.61
2.Martyna Trendak20148.14
3.Helena Nowicka20138.00
4.Wiktoria Ferens20137.18

Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Lena Turska201112.57

Pchnięcie kulą M (7.26kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Mateusz Helman200416.00

Pchnięcie kulą M U18 (5kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Bartosz Prymas20109.32

Pchnięcie kulą M U20 (6kg) (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Oktawian Wiatr200813.22
2.Wiktor Borek200810.74

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (5)

MiejsceZawodnikWynik
1.Lena Turska201142.77
2.Alicja Młynik201131.92
3.Lena Lipińska201125.78
4.Daria Rudzińska201123.18
5.Olga Lipińska201614.97

Rzut dyskiem M (2kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Mateusz Gibaszek199752.87

Rzut dyskiem M U14 (0.75 kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Karol Krasucki201317.28

Rzut dyskiem M U16 (1kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Franciszek Landowski201520.17

Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Adrian Borowicz200956.73

Rzut oszczepem K U14 (400) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Hanna Cacko201421.31

Rzut oszczepem K U16 (500) (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Martyna Werecka201240.52
2.Daria Rudzińska201128.27

Rzut oszczepem M U14 (500) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Antoni Bernatajtys201430.68

Rzut oszczepem M U16 (600) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Nikodem Parchem201222.00

Rzut oszczepem M U18 (700)n (6)

MiejsceZawodnikWynik
1.Jakub Bucewka201058.02
2.Hubert Rutkowski200948.97
3.Aleksander Gdaniec201046.69
4.Szymon Kulas201039.97
5.Oliwier Bońkowski201039.66
6.Aleks Dyńka201031.89
Medaliści, edycje i powiązane rankingi