Mistrzostwa Mazowsze U16 2026 – wyniki (12.09.2026, Ciechanów)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 47 startów 46 zawodników w 17 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 110 m pł M U16 (91.4) (6 startujących) – wygrał Jan Senk z wynikiem 16.45; 300 m K U16 (5 startujących) – wygrała Lena Balas z wynikiem 41.63; Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (4 startujących) – wygrała Maria Jabłońska z wynikiem 37.23. 45 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Nina Baryłka12.66
- 🥈 Natalia Zdrzalik13.41
- 🥉 Julia Wrzesień13.45
- 🥇 Damian Linek11.69
- 🥇 Lena Balas41.63
- 🥈 Wiktoria Śniadoch42.15
- 🥉 Jagoda Dzikowska42.60
- 🥇 Jan Tomiczak36.41
- 🥈 Krystian Równy37.18
- 🥉 Radosław Zawadka37.77
- 🥇 Hanna Cięciwa1:46.34
- 🥈 Kiera O`neill1:49.45
- 🥇 Miłosz Lis1:33.06
- 🥈 Michał Szewczyk1:33.95
- 🥉 Xavier Kaszyński1:34.82
- 🥇 Natalia Wawrzyńczak3:27.50
- 🥈 Hanna Kliber3:28.11
- 🥉 Lena Laskowska3:58.26
- 🥇 Kacper Syguła2:38.51
- 🥇 Jan Senk16.45
- 🥈 Bartosz Długosielski17.17
- 🥉 Nikodem Jaczyński17.27
- 🥇 Laura Dąbrowska4.97
- 🥈 Agata Moszumańska4.56
- 🥉 Dominika Strzeżek4.10
- 🥇 Wojciech Kuśmirek5.54
- 🥈 Szymon Brzóski5.04
- 🥉 Dawid Myśliński4.41
- 🥇 Maria Grabalska1.50
- 🥇 Kacper Leśnik1.65
- 🥈 Maksymilian Kacper Łasiński1.60
- 🥇 Weronika Małkowska8.18
- 🥈 Małgorzata Rolka7.37
- 🥇 Maria Jabłońska37.23
- 🥈 Wanesa Murlikowska37.09
- 🥉 Lena Haftarczyk19.31
- 🥇 Wiktoria Niedziółka30.56
- 🥈 Małgorzata Rolka16.38
- 🥇 Dawid Liczewski34.24
- 🥈 Jakub Nasiłowski32.72
- 🥉 Adam Jastrzębski26.18
100 m K U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nina Baryłka2011 | OKS Skra Warszawa | 12.66 |
| 2. | Natalia Zdrzalik2012 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 13.41 |
| 3. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 13.45 |
100 m M U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Damian Linek2011 | UKS Herkules Sulejówek | 11.69 |
300 m K U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Balas2012 | OKS Start Otwock | 41.63 |
| 2. | Wiktoria Śniadoch2012 | UKS Filipides Teresin | 42.15 |
| 3. | Jagoda Dzikowska2012 | UKS Filipides Teresin | 42.60 |
| 4. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 43.31 |
| 5. | Adrianna Orłowska2011 | UKS Sporting Zielonki | 44.98 |
300 m M U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Tomiczak2011 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 36.41 |
| 2. | Krystian Równy2011 | MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka | 37.18 |
| 3. | Radosław Zawadka2011 | Akademia Sportu Otwock | 37.77 |
600 m K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Cięciwa2012 | Legia Warszawa | 1:46.34 |
| 2. | Kiera O`neill2011 | MKS Polonia Warszawa | 1:49.45 |
600 m M U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Miłosz Lis2012 | MKL Myszyniec | 1:33.06 |
| 2. | Michał Szewczyk2012 | UKS Gepard Warszawa | 1:33.95 |
| 3. | Xavier Kaszyński2011 | Mazovia ProActiv Ciechanów | 1:34.82 |
1000 m K U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Wawrzyńczak2011 | OKS Skra Warszawa | 3:27.50 |
| 2. | Hanna Kliber2011 | UKS Gepard Warszawa | 3:28.11 |
| 3. | Lena Laskowska2011 | Warszawska Akademia LA | 3:58.26 |
1000 m M U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Syguła2011 | OKS Skra Warszawa | 2:38.51 |
110 m pł M U16 (91.4) (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Senk2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 16.45 |
| 2. | Bartosz Długosielski2012 | KS AZS AWF Warszawa | 17.17 |
| 3. | Nikodem Jaczyński2011 | UKS Orzełki Warszawa | 17.27 |
| 4. | Jan Golański2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 18.00 |
| 5. | Łukasz Sknadaj2011 | MKS Polonia Warszawa | 19.20 |
| 6. | Wiktor Olszewski2011 | SKS Feniks Siedlce | 19.64 |
Skok w dal K U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Laura Dąbrowska2012 | UKS Siódemka Ostrołęka | 4.97 |
| 2. | Agata Moszumańska2012 | Warszawska Akademia LA | 4.56 |
| 3. | Dominika Strzeżek2012 | Akademia Sportu Otwock | 4.10 |
Skok w dal M U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wojciech Kuśmirek2011 | UKS Filipides Teresin | 5.54 |
| 2. | Szymon Brzóski2012 | MKS Bank BS Płońsk | 5.04 |
| 3. | Dawid Myśliński2011 | Mazovia ProActiv Ciechanów | 4.41 |
Skok wzwyż K U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Grabalska2012 | UKS MTE Milanówek | 1.50 |
Skok wzwyż M U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Leśnik2012 | MKS Pułtusk | 1.65 |
| 2. | Maksymilian Kacper Łasiński2011 | MKS Pułtusk | 1.60 |
Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Małkowska2012 | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 8.18 |
| 2. | Małgorzata Rolka2012 | UKS Clan Ostrołęka | 7.37 |
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Jabłońska2011 | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 37.23 |
| 2. | Wanesa Murlikowska2011 | MUKS Płock | 37.09 |
| 3. | Lena Haftarczyk2012 | AKL Ursynów Warszawa | 19.31 |
| 4. | Oliwia Soból2011 | OKS Skra Warszawa | 19.09 |
Rzut oszczepem K U16 (500) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Niedziółka2011 | MKS Pogoń Siedlce | 30.56 |
| 2. | Małgorzata Rolka2012 | UKS Clan Ostrołęka | 16.38 |
Rzut oszczepem M U16 (600) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dawid Liczewski2012 | SKS Feniks Siedlce | 34.24 |
| 2. | Jakub Nasiłowski2011 | MKS Pogoń Siedlce | 32.72 |
| 3. | Adam Jastrzębski2011 | SKS Feniks Siedlce | 26.18 |
Inne zawody w tym terminie
- IX Polanik Cup Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny · Piotrków Trybunalski
- Mistrzostwa Mazowsza Młodzików (U16) + Polanik Cup (Piotrków, U10/U12) + Mila MCER (Marki) · Ciechanów
- Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego WMZLA U14 i U16 2026 · Olsztyn
- Ogólnopolskie Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Sprawni-Razem · Zduńska Wola
- Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego U14 i U16 2026. Mityng LA z okazji 75-lecia OZLA · Opole
- 13. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza · Słupsk
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Nina Baryłka
- Natalia Zdrzalik
- Julia Wrzesień
- Damian Linek
- Lena Balas
- Wiktoria Śniadoch
- Jagoda Dzikowska
- Jan Tomiczak
- Krystian Równy
- Radosław Zawadka
- Hanna Cięciwa
- Kiera O`neill
- Miłosz Lis
- Michał Szewczyk
- Xavier Kaszyński
- Natalia Wawrzyńczak
- Hanna Kliber
- Lena Laskowska
- Kacper Syguła
- Jan Senk
- Bartosz Długosielski
- Nikodem Jaczyński
- Laura Dąbrowska
- Agata Moszumańska
- Dominika Strzeżek
- Wojciech Kuśmirek
- Szymon Brzóski
- Dawid Myśliński
- Maria Grabalska
- Kacper Leśnik
- Maksymilian Kacper Łasiński
- Weronika Małkowska
- Małgorzata Rolka
- Maria Jabłońska
- Wanesa Murlikowska
- Lena Haftarczyk
- Wiktoria Niedziółka
- Dawid Liczewski
- Jakub Nasiłowski
- Adam Jastrzębski
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Mistrzostwa Mazowsza Młodzików (U16) + Polanik Cup (Piotrków, U10/U12) + Mila MCER (Marki) · 2026-09-12 · Ciechanów
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego 2026 · 2026-09-27 · Warszawa
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna · 2026-09-13 · Warszawa
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2026 (II rzut) · 2026-09-13 · Warszawa
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej · 2026-09-20 · Warszawa
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2026 · 2026-09-20 · Warszawa
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 7 runda · 2026-09-20 · Warszawa
- Wielobojowe Zakończenie sezonu · 2026-09-26 · Warszawa
- Wielobojowe Zakończenie Sezonu 2026 · 2026-09-26 · Warszawa
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego · 2026-09-27 · Warszawa
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 100 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 60 m · 14 lat · dziewczęta
- 1000 m · 14 lat · chłopcy
- 600 m · 14 lat · chłopcy
- 1000 m · 15 lat · dziewczęta
- 100 m · 15 lat · dziewczęta
- 600 m · 15 lat · dziewczęta
- 1000 m · 15 lat · chłopcy
- 100 m · 15 lat · chłopcy
- 300 m · 15 lat · chłopcy
- 600 m · 15 lat · chłopcy