5. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2026 – wyniki (12.09.2026, Lublin)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 49 startów 40 zawodników w 26 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100 m M (5 startujących) – wygrał Adrian Lepionka z wynikiem 11.15; 300 m M (4 startujących) – wygrał Karol Lesiczka z wynikiem 37.28; 100 m K (3 startujących) – wygrała Joanna Fus z wynikiem 12.09. 48 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Joanna Fus12.09
- 🥈 Katarzyna Woźniak12.97
- 🥉 Kinga Różewicz13.01
- 🥇 Adrian Lepionka11.15
- 🥈 Kacper Wojtala11.44
- 🥉 Norbert Waśkiewicz11.48
- 🥇 Zuzanna Zawiślak46.39
- 🥇 Karol Lesiczka37.28
- 🥈 Antoni Rychlewski40.22
- 🥉 Kacper Nowakowski41.69
- 🥇 Oliwia Pakuła58.51
- 🥈 Aleksandra Abram1:01.61
- 🥇 Zuzanna Sidoruk1:52.93
- 🥈 Łucja Hałas1:54.89
- 🥇 Aniela Arseniuk-Chiluk3:08.03
- 🥇 Krystian Sopoćko2:40.34
- 🥇 Kinga Różewicz4.76
- 🥇 Julia Bober3.77
- 🥈 Natalia Adamiuk2.98
- 🥇 Sebastian Tęcza6.14
- 🥈 Marcel Hubala5.84
- 🥉 Szymon Sawka4.82
- 🥇 Filip Ziarek4.86
- 🥈 Piotr Knap4.65
- 🥇 Julia Bober1.30
- 🥇 Anna Kicińska13.76
- 🥇 Weronika Hałasa12.15
- 🥈 Jagoda Zieńczuk8.12
- 🥇 Oliwia Położyńska8.93
- 🥈 Anna Sieraczyńska6.30
- 🥇 Hubert Demczuk8.44
- 🥇 Anna Kicińska47.57
- 🥇 Gabriela Warchoł30.55
- 🥈 Weronika Hałasa27.44
- 🥉 Anna Kolasińska19.92
- 🥇 Lena Brodowska23.59
- 🥈 Julia Małkiewicz23.08
- 🥉 Anna Sieraczyńska20.18
- 🥇 Kacper Kozioł25.97
- 🥈 Tomasz Skawiński21.35
- 🥇 Weronika Hałasa27.92
- 🥈 Anna Kolasińska22.88
- 🥇 Anna Sieraczyńska23.25
- 🥇 Jan Michałowski52.27
- 🥇 Oliwia Położyńska25.91
- 🥇 Patryk Rogulski45.48
100 m K (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Fus2006 | AZS UMCS Lublin | 12.09 |
| 2. | Katarzyna Woźniak2008 | MKS Unia Hrubieszów | 12.97 |
| 3. | Kinga Różewicz2009 | KS Agros Zamość | 13.01 |
100 m M (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adrian Lepionka2006 | KS Agros Zamość | 11.15 |
| 2. | Kacper Wojtala2011 | KKL Stal Stalowa Wola | 11.44 |
| 3. | Norbert Waśkiewicz2000 | MKS Juvenia Białystok | 11.48 |
| 4. | Wojciech Koczkodaj1998 | UKSM Ekipa Bielachy Kielce | 11.67 |
| 5. | Aleksander Okoń1993 | AZS UMCS Lublin | 11.87 |
300 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Zawiślak2012 | AZS UMCS Lublin | 46.39 |
300 m M (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karol Lesiczka2001 | AZS UMCS Lublin | 37.28 |
| 2. | Antoni Rychlewski2011 | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 40.22 |
| 3. | Kacper Nowakowski2012 | AZS UMCS Lublin | 41.69 |
| 4. | Michał Kuczer2011 | AZS UMCS Lublin | 43.85 |
400 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwia Pakuła1997 | KKL Stal Stalowa Wola | 58.51 |
| 2. | Aleksandra Abram2011 | KKL Stal Stalowa Wola | 1:01.61 |
600 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Sidoruk2013 | MKS Żak Biała Podlaska | 1:52.93 |
| 2. | Łucja Hałas2012 | KS Agros Zamość | 1:54.89 |
1000 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aniela Arseniuk-Chiluk2011 | MKS Żak Biała Podlaska | 3:08.03 |
1000 m M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krystian Sopoćko1999 | AZS UMCS Lublin | 2:40.34 |
Skok w dal K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kinga Różewicz2009 | KS Agros Zamość | 4.76 |
Skok w dal K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Bober2012 | MKS Żak Biała Podlaska | 3.77 |
| 2. | Natalia Adamiuk2014 | MKS Żak Biała Podlaska | 2.98 |
Skok w dal M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Sebastian Tęcza2009 | KKL Stal Stalowa Wola | 6.14 |
| 2. | Marcel Hubala2010 | KS Agros Zamość | 5.84 |
| 3. | Szymon Sawka2010 | KS Agros Zamość | 4.82 |
Skok w dal M U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Filip Ziarek2013 | KS Wisła Puławy | 4.86 |
| 2. | Piotr Knap2012 | AZS UMCS Lublin | 4.65 |
Skok wzwyż K U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Bober2012 | MKS Żak Biała Podlaska | 1.30 |
Pchnięcie kulą K (4kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Kicińska2005 | AZS UMCS Lublin | 13.76 |
Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Hałasa2013 | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 12.15 |
| 2. | Jagoda Zieńczuk2013 | MKS Żak Biała Podlaska | 8.12 |
Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwia Położyńska2011 | MKS Żak Biała Podlaska | 8.93 |
| 2. | Anna Sieraczyńska2012 | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 6.30 |
Pchnięcie kulą M U16 (5kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hubert Demczuk2011 | MKS Żak Biała Podlaska | 8.44 |
Rzut dyskiem K (1kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Kicińska2005 | AZS UMCS Lublin | 47.57 |
Rzut dyskiem K U14 (0.60kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Warchoł2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 30.55 |
| 2. | Weronika Hałasa2013 | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 27.44 |
| 3. | Anna Kolasińska2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 19.92 |
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Brodowska2012 | KKL Stal Stalowa Wola | 23.59 |
| 2. | Julia Małkiewicz2012 | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 23.08 |
| 3. | Anna Sieraczyńska2012 | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 20.18 |
Rzut dyskiem M U14 (0.75 kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Kozioł2013 | MKS Agros Chełm | 25.97 |
| 2. | Tomasz Skawiński2013 | AZS UMCS Lublin | 21.35 |
Rzut młotem K U14 (2kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Hałasa2013 | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 27.92 |
| 2. | Anna Kolasińska2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 22.88 |
Rzut młotem K U16 (3kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Sieraczyńska2012 | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 23.25 |
Rzut młotem M U18 (5kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Michałowski2009 | AZS UMCS Lublin | 52.27 |
Rzut oszczepem K U16 (500) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwia Położyńska2011 | MKS Żak Biała Podlaska | 25.91 |
Rzut oszczepem M U18 (700) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patryk Rogulski2009 | KS AZS-AWF Biała Podlaska | 45.48 |
Inne zawody w tym terminie
- IX Polanik Cup Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny · Piotrków Trybunalski
- Mistrzostwa Mazowsza Młodzików (U16) + Polanik Cup (Piotrków, U10/U12) + Mila MCER (Marki) · Ciechanów
- Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego WMZLA U14 i U16 2026 · Olsztyn
- Ogólnopolskie Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Sprawni-Razem · Zduńska Wola
- Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego U14 i U16 2026. Mityng LA z okazji 75-lecia OZLA · Opole
- 13. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza · Słupsk
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Joanna Fus
- Katarzyna Woźniak
- Kinga Różewicz
- Adrian Lepionka
- Kacper Wojtala
- Norbert Waśkiewicz
- Zuzanna Zawiślak
- Karol Lesiczka
- Antoni Rychlewski
- Kacper Nowakowski
- Oliwia Pakuła
- Aleksandra Abram
- Zuzanna Sidoruk
- Łucja Hałas
- Aniela Arseniuk-Chiluk
- Krystian Sopoćko
- Julia Bober
- Natalia Adamiuk
- Sebastian Tęcza
- Marcel Hubala
- Szymon Sawka
- Filip Ziarek
- Piotr Knap
- Anna Kicińska
- Weronika Hałasa
- Jagoda Zieńczuk
- Oliwia Położyńska
- Anna Sieraczyńska
- Hubert Demczuk
- Gabriela Warchoł
- Anna Kolasińska
- Lena Brodowska
- Julia Małkiewicz
- Kacper Kozioł
- Tomasz Skawiński
- Jan Michałowski
- Patryk Rogulski
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Letnie Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Grup Naborowych LDK! 2026. 6. Mityng Kwalifikacyjny POZLA · 2026-09-26 · Przemyśl
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna · 2026-09-13 · Warszawa
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2026 (II rzut) · 2026-09-13 · Warszawa
- Kolneński Mityng Lekkoatletyczny 2026 · 2026-09-20 · Kolno
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego · 2026-09-27 · Warszawa
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego 2026 · 2026-09-27 · Warszawa